بدأ موقع الويب الخاص بنا ، الذي يبث بسبع (سبع) لغات مختلفة ، حياة البث بخمسة متاجر فعلية و 29 علامة تجارية مشهورة وأكثر من أربعة آلاف نوع من المنتجات ، وبضائعك مجانية مقابل مشترياتك بقيمة 1000 ليرة تركية أو أكثر. (850) 640 03 72 Our website, which broadcasts in 7 (seven) different languages, has started its broadcasting life with five physical stores, 29 famous brands and more than four thousand product types, and your cargo is free of charge for your purchases of 1,000 TL or more. (850) 640 03 72 بدأ موقع الويب الخاص بنا ، الذي يبث بسبع (سبع) لغات مختلفة ، حياة البث بخمسة متاجر فعلية و 29 علامة تجارية مشهورة وأكثر من أربعة آلاف نوع من المنتجات ، وبضائعك مجانية مقابل مشترياتك بقيمة 1000 ليرة تركية أو أكثر. (850) 640 03 72 بدأ موقع الويب الخاص بنا ، الذي يبث بسبع (سبع) لغات مختلفة ، حياة البث بخمسة متاجر فعلية و 29 علامة تجارية مشهورة وأكثر من أربعة آلاف نوع من المنتجات ، وبضائعك مجانية مقابل مشترياتك بقيمة 1000 ليرة تركية أو أكثر. (850) 640 03 72 Our website, which broadcasts in 7 (seven) different languages, has started its broadcasting life with five physical stores, 29 famous brands and more than four thousand product types, and your cargo is free of charge for your purchases of 1,000 TL or more. (850) 640 03 72 بدأ موقع الويب الخاص بنا ، الذي يبث بسبع (سبع) لغات مختلفة ، حياة البث بخمسة متاجر فعلية و 29 علامة تجارية مشهورة وأكثر من أربعة آلاف نوع من المنتجات ، وبضائعك مجانية مقابل مشترياتك بقيمة 1000 ليرة تركية أو أكثر. (850) 640 03 72 بدأ موقع الويب الخاص بنا ، الذي يبث بسبع (سبع) لغات مختلفة ، حياة البث بخمسة متاجر فعلية و 29 علامة تجارية مشهورة وأكثر من أربعة آلاف نوع من المنتجات ، وبضائعك مجانية مقابل مشترياتك بقيمة 1000 ليرة تركية أو أكثر. (850) 640 03 72 Our website, which broadcasts in 7 (seven) different languages, has started its broadcasting life with five physical stores, 29 famous brands and more than four thousand product types, and your cargo is free of charge for your purchases of 1,000 TL or more. (850) 640 03 72 بدأ موقع الويب الخاص بنا ، الذي يبث بسبع (سبع) لغات مختلفة ، حياة البث بخمسة متاجر فعلية و 29 علامة تجارية مشهورة وأكثر من أربعة آلاف نوع من المنتجات ، وبضائعك مجانية مقابل مشترياتك بقيمة 1000 ليرة تركية أو أكثر. (850) 640 03 72 بدأ موقع الويب الخاص بنا ، الذي يبث بسبع (سبع) لغات مختلفة ، حياة البث بخمسة متاجر فعلية و 29 علامة تجارية مشهورة وأكثر من أربعة آلاف نوع من المنتجات ، وبضائعك مجانية مقابل مشترياتك بقيمة 1000 ليرة تركية أو أكثر. (850) 640 03 72 Our website, which broadcasts in 7 (seven) different languages, has started its broadcasting life with five physical stores, 29 famous brands and more than four thousand product types, and your cargo is free of charge for your purchases of 1,000 TL or more. (850) 640 03 72 بدأ موقع الويب الخاص بنا ، الذي يبث بسبع (سبع) لغات مختلفة ، حياة البث بخمسة متاجر فعلية و 29 علامة تجارية مشهورة وأكثر من أربعة آلاف نوع من المنتجات ، وبضائعك مجانية مقابل مشترياتك بقيمة 1000 ليرة تركية أو أكثر. (850) 640 03 72

BLAZER CEKET ŞIKLIĞI

تاريخ: 27.10.2023 02:41
BLAZER CEKET ŞIKLIĞI

Blazer ceket gardropların olmazsa olmazı haline gelen parçalardan. Bu ceketler artık sadece ofis giyimi için değil, gündelik ihtiyaçlar için de elbiseyle, kot pantolonla kombinlenebilir.

 

Hem spor hem de şık kombinlenebilecek bir parça. Beyaz baskılı bir tişört, kot pantolon ve spor ayakkabı ile tüm havanızı lazer ceketle değiştirebilirsiniz. Gündelik görünümünüze şık bir dokunuş eklemek için blazerinizi kot pantolonla eşleştirin.Bir blazer, bir çift taytı kolayca yükseltebilir, ancak aynı zamanda, süslü bir etkinlikte bir elbisenin üzerine kusursuz bir şekilde katılabilir.

  

Mavi kot pantolonu siyah pantolon ve topuklu ayakkabılarla değiştirerek, görünümünüzü bir dakika içinde gündelikten şıka dönüşür.

Bir kıyafetin havasını değiştirmek, soğuk bir yaz gecesinde bir elbisenin üzerine giymek, işe gitmek ya da tam bir takım olarak giymek için mükemmel bir giysidir. Durum ne olursa olsun, mutlaka o duruma uygun bir kadın ceketi vardır! Önemli olan doğru kumaşı, rengi seçmek ve mükemmel bir uyum sağlamaktır. Bir Keten Blazer bir yaz gününde daha iyi olabilir ve bir ofis ortamına koyu renkli bir yün blazer daha iyi uyabilir.

 

Şık bir ofis görünümü için blazerinizi beyaz veya koyu renk pantolonlarla giyebilirsiniz.


Düğmeli-düğmesiz, uzun-kısa veya desenli-desensiz çok sayıda lazer modelini şık bluzlarla rahatça kombinleyebilirsiniz.

Kendi vücut ölçünüze göre size uygun blazer ceketi seçebilirsiniz. Minyon bir yapınız varsa kısa blazer daha iyi duracaktır. Eğer bir kazak üstüne giyecekseniz kol boyuna ve genişliğine de dikkat etmek gerekir. Ancak tercihiniz oversize lazer ceketlerden yana olacaksa vücut proporsiyon dengesini düşünmeden alıp kombinleyebilirsiniz. Bu ceketleri şık tokalı kalın kemerle de kullanabilirsiniz.

Eğer lazer ceketle elbise kombinleyecekseniz kısa elbiselerinizle aynı boyda ceketler, uzun elbiselerle kısa ceketler kullanmanız daha güzel duracaktır. İçine giydiğiniz parçalar çok desenli ve hareketli ise düz renk ceketler tercih edin.

 

Dar omuzlarınız varsa vatkalı modellerle daha havalı olabilirsiniz. İster spor ayakkabı ister topuklu ayakkabı ile günlük tarzınızı yaşatın.

Sayısız kombin alternatifiyle şık, zarif, salaş, spor tüm tarzlara uygun bir tamamlayıcı olan blazer ceketinizi gardrobunuzdan eksik etmeyin.

كيف يمكننا مساعدتك؟
تحميل...