بدأ موقع الويب الخاص بنا ، الذي يبث بسبع (سبع) لغات مختلفة ، حياة البث بخمسة متاجر فعلية و 29 علامة تجارية مشهورة وأكثر من أربعة آلاف نوع من المنتجات ، وبضائعك مجانية مقابل مشترياتك بقيمة 1000 ليرة تركية أو أكثر. (850) 640 03 72 Our website, which broadcasts in 7 (seven) different languages, has started its broadcasting life with five physical stores, 29 famous brands and more than four thousand product types, and your cargo is free of charge for your purchases of 1,000 TL or more. (850) 640 03 72 بدأ موقع الويب الخاص بنا ، الذي يبث بسبع (سبع) لغات مختلفة ، حياة البث بخمسة متاجر فعلية و 29 علامة تجارية مشهورة وأكثر من أربعة آلاف نوع من المنتجات ، وبضائعك مجانية مقابل مشترياتك بقيمة 1000 ليرة تركية أو أكثر. (850) 640 03 72 بدأ موقع الويب الخاص بنا ، الذي يبث بسبع (سبع) لغات مختلفة ، حياة البث بخمسة متاجر فعلية و 29 علامة تجارية مشهورة وأكثر من أربعة آلاف نوع من المنتجات ، وبضائعك مجانية مقابل مشترياتك بقيمة 1000 ليرة تركية أو أكثر. (850) 640 03 72 Our website, which broadcasts in 7 (seven) different languages, has started its broadcasting life with five physical stores, 29 famous brands and more than four thousand product types, and your cargo is free of charge for your purchases of 1,000 TL or more. (850) 640 03 72 بدأ موقع الويب الخاص بنا ، الذي يبث بسبع (سبع) لغات مختلفة ، حياة البث بخمسة متاجر فعلية و 29 علامة تجارية مشهورة وأكثر من أربعة آلاف نوع من المنتجات ، وبضائعك مجانية مقابل مشترياتك بقيمة 1000 ليرة تركية أو أكثر. (850) 640 03 72 بدأ موقع الويب الخاص بنا ، الذي يبث بسبع (سبع) لغات مختلفة ، حياة البث بخمسة متاجر فعلية و 29 علامة تجارية مشهورة وأكثر من أربعة آلاف نوع من المنتجات ، وبضائعك مجانية مقابل مشترياتك بقيمة 1000 ليرة تركية أو أكثر. (850) 640 03 72 Our website, which broadcasts in 7 (seven) different languages, has started its broadcasting life with five physical stores, 29 famous brands and more than four thousand product types, and your cargo is free of charge for your purchases of 1,000 TL or more. (850) 640 03 72 بدأ موقع الويب الخاص بنا ، الذي يبث بسبع (سبع) لغات مختلفة ، حياة البث بخمسة متاجر فعلية و 29 علامة تجارية مشهورة وأكثر من أربعة آلاف نوع من المنتجات ، وبضائعك مجانية مقابل مشترياتك بقيمة 1000 ليرة تركية أو أكثر. (850) 640 03 72 بدأ موقع الويب الخاص بنا ، الذي يبث بسبع (سبع) لغات مختلفة ، حياة البث بخمسة متاجر فعلية و 29 علامة تجارية مشهورة وأكثر من أربعة آلاف نوع من المنتجات ، وبضائعك مجانية مقابل مشترياتك بقيمة 1000 ليرة تركية أو أكثر. (850) 640 03 72 Our website, which broadcasts in 7 (seven) different languages, has started its broadcasting life with five physical stores, 29 famous brands and more than four thousand product types, and your cargo is free of charge for your purchases of 1,000 TL or more. (850) 640 03 72 بدأ موقع الويب الخاص بنا ، الذي يبث بسبع (سبع) لغات مختلفة ، حياة البث بخمسة متاجر فعلية و 29 علامة تجارية مشهورة وأكثر من أربعة آلاف نوع من المنتجات ، وبضائعك مجانية مقابل مشترياتك بقيمة 1000 ليرة تركية أو أكثر. (850) 640 03 72

2023 Sonbahar Kış Sezonu Modası ve Trendleri

تاريخ: 20.10.2023 14:29
2023 Sonbahar Kış Sezonu Modası ve Trendleri
Geçmişten izler taşıyan 2023 kış modası geçmiş ile geleceğin modern çizgilerine yer veren ve bir o kadar da merak uyandıran bir sezondur. Kış mevsimi, soğuk renkleri sizlere çağrıştırabilir ve durgun bir ruh haline girebilirsiniz. Bu nedenle kış mevsiminin o yoğun hüznü üstünüze çökmesin diye içinizi ısıtacak renklerle 2023 kış modası, sizleri tüm canlılığı ile bekliyor.
 
Korktuğunuz desenlerden kaçmamanız gerektiğini veya şık olmak için acı çekmek zorunda olmadığınızı anlayacağınız bu sezon rahat bir şıklık ile ön plana çıkıyor. Çünkü bu sezon siz ne olmak isterseniz o var!
 

Yılın seçilmiş renklerini, vintage havasını ve spor şıklığını içeren parçalar, bu sezon dolaplarınızda birer birer yerini almayı bekliyor! 2023 kış modasını tüm detayları ile masaya yatırdığımız yazımızı okumaya devam ederek yeni yıl modasına dair püf noktaları öğrenebilirsiniz. Sonbahar Mevsiminin Gözdesi Trençkot Modelleri
 
En romantik mevsimlerden biri olan sonbaharın klasik parçası trençkotlar 2023 kış modası içerisinde kendini tekrar hatırlatarak ilk sıralarda yerini alıyor. Dolaplardan eksik olmayan ve yıllar geçse bile asla modasının geçmediği bu özel parça, kurtarıcı kombinlerle sizlere çeşitli avantajlar sağlayabilir. Sonbaharda ince bir trikonun üzerinde zarif duruş ile dikkat çeken trençkotlar, kış aylarında kalın bir kazak ve sweatshirtler de farklı tarzlar oluşturmanıza yardımcı olur. 
 
Trençkot modellerinin yeni versiyonu ya da eski versiyonu fark etmeksizin her kombine tarz katması en büyük özelliğidir. Şıklığı simgelemesi sizleri yanıltmasın. Basit kombinlerinizde bile efor sarf etmeden modaya yeni bir imaj katmanıza da olanak tanır. Spor kombinlerinizde bu nedenle hiç çekinmeden kullanabilir ve imajınıza renk katabilirsiniz. 

Leopar Desenli Elbiseleri Kullanmaktan Çekinmeyin!
 
Demode olduğu düşünülen fakat neredeyse her kadının dolabında sakladığı leopar desenli kıyafetler 2023 kış modası trendleri arasında boy göstermesi öngörülen tasarımlardır. Leopar desenini kombinlerinizde ayakkabı, çanta, şapka gibi parçalar ile kullanabilirsiniz.
 
Fakat 2023 kış modası geneline bakıldığında, leopar deseninin ana parçalarda hakimlik kurduğu görülür. Riskli bir havası olan bu desen çok tercih edilmez. 2023 kış modası belki bu önyargılarınızı asil görüntü saçan leopar desenli elbiseler ile kırabilir. 
 
Kombininizin tek bir parçasında leopar desenine yer vermek dikkatleri üzerinize çekmeye yardımcı olur. Böylece imajınıza kattığı sert ve güçlü duruşun içerisinde kendinizi daha özgüvenli hissetmekten alıkoyamazsınız. 2023 kış modası ile kendinizi hem daha sıcak hem de leopar desenli elbiselerde olduğu gibi daha güçlü ve daha dişi hissetmenizi sağlar. Bu nedenle dolaplarınızın en köşesine sakladığınız bu ürünleri bir an önce çıkarmanın vakti geldi diye düşünüyoruz.

 Deri Kombinler Sert Ve Çarpıcı Tıpkı Moda Gibi!
 
Her sezonun ucundan, köşesinden kendini hatırlatan deri parçalar asla eskimez. Bu sezon içinde yerini alan deri kombinler yarattığı çarpıcı havası ile ister istemez dikkatleri üstüne toplar. Deri kombinler yapıldığında etrafa yayılan o müthiş feminen görüntü herkesi etkisi altına alır.
 
Deri parçalar kombinlenirken sizleri asla zorlamaz. 2023 kış modası sizleri tamamen kendiniz olmaya ve içinizdeki moda ikonunu ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak bir sezondur. Kendinizi en rahat ve şık halinizle görmeye hazır olun! Spor ayakkabınızla deri pantolonunuzu kombinleyebilidiğiniz gibi çizmelerinizle de kombininizi tamamlayarak rahat bir şıklık elde edebilirsiniz.
 
2023 Kış Hangi Renkler Moda? 
 
Kim demiş kış mevsiminde sıcak ve canlı renkler giyilmez diye? www.butiklibas.com olarak bu fikre katılmıyoruz. Çünkü 2023 Sonbahar/Kış modası sizlere en sıcak ve en parlak renkleriyle kucak açmaya hazır. Kahve tonları her sezon olduğu gibi bu sezonda listenin en başlarında yer alıyor. Kolay kombinlenebilir bu tonlar sadeliği ile sizleri cezbeder.
 
En güzel kış tatillerinizde beyaz ile muhteşem uyumu yakalar. Gri ve siyah tonlarda her kış olduğu gibi bu kışında  vazgeçilmez renkler arasındadır. Kendinizi iyi hissettiğiniz gri ve siyah renklerle asaletinizi yaşatabilirsiniz.

2022/2023 sezonlarına damgasına vuran pembe, lila ve bebe mavisi gibi birden fazla renk ve tonları bu kışta da sizlere kucak açıyor. Bu nedenle mor ve lila tonları 2023 kış modası içerisinde sıkça gözünüze çarpabilir. Aynı şekilde pembe ve hardal rengi de  hemen dolaplarınızda yer vermeniz gereken renkler arasında yer. Parlak ve pastel renklerin kış mevsiminin hüznünü ortadan kaldırarak  ruh halinizi ısıtmasına izin verebilirsiniz. 
 
 
Bu kış ihtiyaç duyduğunuz bütün  kadın giyimlerine www.butiklibas.com ‘da    Butik Libas ayrıcalığıyla bir tıkla ulaşabilir, beğendiğiniz kıyafetleri sepetinize ekleyerek hemen gardırobunuzla buluşturabilirsiniz.
كيف يمكننا مساعدتك؟
تحميل...